top of page
Tekden Yol Kopyası.png

Hakkımızda

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkelerinden ödün vermeden, ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.
 
Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.
İstanbul genelinde birçok ilçede motorlu kuryelerimiz hazır beklemektedir. Sipariş vermeniz halinde operasyon merkezi en yakın kurye ile irtibata geçip sistem üzerinden adres bilgisi kendisine ulaştırılır ve yaklaşık 30 dakika içersinde adresinizden veya aldırmak istediğiniz adresten paketiniz alınır akabinde teslim edilecek adrese ulaştırmak için yola çıkar. Teslim edildikten sonra imzalı teslim bilgisi SMS veya Whatsapp üzerinden cep telefonunuza görüntüsü paylaşılır. 

Çok yakında; İstanbul dışı ,şehirdışı gönderileriniz için yakın şehirlere büyük motor veya özel araçlar ile teslimat yapılır, uzak şehirlere Uçak kargo ile gönderilir, teslimat bölgesindeki havalimanlarında bulunan ekiplerimizce uçaktan paketiniz alınır ve teslim edilecek adrese en hızlı ve güvenle teslimatını yaparlar.

Taşıma Sürecimiz

ADIM 1

Planlama

ADIM 2

Teslim Alma

ADIM 3

Hareket Etme

ADIM 4

Teslim Etme

Tekden Yol Nedir ? Nasıl İletişim Kurabiliriz ?

Tekden Yol Nedir? 

 

Tekden Yol, teknolojik altyapısı, esnaf kurye modeli, müşteri odaklı yaklaşımı ve B2B çalışma prensibiyle, ekonomik ve güvenilir paket teslimat hizmetleri sunan birinci sınıf bir çözüm sağlayıcısıdır.

Tekden Yol İle Nasıl İletişim Kurabiliriz?

 

Müşteri hizmetleri ekibimize doğrudan telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilir veya web sitemizdeki iletişim formunu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz.

B9w2oIYkSr.gif
bottom of page